Bonna Raw Espresso Fincanı 70 cc – RAW01ESP-F

İndirim

Soru Sor

Uygunluk: Sadece 2 adet kaldı

Ürün Açıklaması

Bonna Premium Porselen marka ürünler birinci sınıf porselen malzemeden üretildi. Bu ürünün hacmi 70 cc’dir. Mikrodalga kullanıma uygundur. Ürün içeriği yalnız fincandır. Altlık ayrı olarak satılmaktadır.

Bu ürün ile uyumlu altlık Raw Espresso Fincan Tabağı 12 cm

Stok kodu: BNN RAW01ESP-F Kategoriler: , Etiketler: ,

 44,13

Uygunluk: Sadece 2 adet kaldı

Adet

Bir fincanın içine giren sevgi ve özeni hissetmek; toprak, su ve ateşten doğan bir nesne aracılığıyla kendini topraklamaya vakit ayırmak… Bonna Raw Koleksiyonu, organik ve narin formlarıyla hafifliğe bir saygı duruşu niteliğinde.
Fonksiyonel sadelikle birleştirilmiş bir güzellik sunan Bonna Raw Koleksiyonu, girintili dokusuyla ellerinizi sararken mutfağınıza şık bir dekoratif imza atıyor. Beyaz rengi, favori içecekleriniz için size parlak bir tuval sağlıyor.
Girintili tasarımı sayesinde ürün ailesindeki her parça, piyasadaki ürünlere göre daha hafiftir. Farklı kahve türleri için ayrı ayrı tasarlanan kahve fincanlarının yanında 360° kahve demleme ritüeli için tasarlanan dripper da aynı tasarım kimliğini taşıyor.
Tasarımlar rastgele desen eskizlerinden, doğal formlardan ve deniz hayvanlarından ilham alsa da görsel gürültüden uzakta duruyor ve size yavaşlama şansı tanıyor. Hayatın dolup taştığı bu rengârenk ormanda ayakta dururken, Bonna Raw ile zihninizin sakinleştiğini hissedeceksiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bonna Raw Espresso Fincanı 70 cc – RAW01ESP-F” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Sepetim
Scroll to Top