deneme

ÜCRETSİZ KARGO

150 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli

KOLAY İADE

%100 Para iade garantili

HIZLI GÖNDERİM

24 saat içerisinde kargoya teslim

GÜVENLİ ÖDEME

İyzico altyapısı ile

Bonna Softline Koleksiyonu

“Be the Barista” konseptinde yer alan ürünlerle, evdeki kahve sunumlarınızı keyif dolu bir yeni nesil kahve deneyime dönüştürebilirsiniz. Dünya kahvelerine uygun formlar ve kahvenin yanında sunmak istediğiniz lezzetleri ön plana çıkaracak ürünler ile evinizin baristası olun. Konseptin birbiriyle uyumlu parçaları arasından size hitap eden ürünleri seçerek, kendi koleksiyonunuzu oluşturun.

Markalar

DÜNYANIN EN İYİ MARKALARI HOREBİCA'DA

Horebica, Günlük yemek hazırlama ve sunum ürünlerinin yanı sıra, bu alanda son derece uzmanlaşmış şeflerin mutfağını tamamlamak için; Dünyanın en iyi markalarına ait fonksiyonel ürünleri tek bir dijital platform üzerinden sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Mutfakta zaman geçirmekten keyif alıyor musunuz? Horebica; Türkiye ve dünyadan mutfak haberleri, ünlü şeflere ait yemek tarifleri, mutfak alanında yapılan mimari, sanat çalışmaları, yaşadığımız dünyayı daha güzel bir hale getirmek için bilinçli tüketim alışkanlığı ve mutfağa dair binlerce farklı konudaki içerik ile bir alışveriş platformundan çok daha fazlasını sunuyor. Unutmayın bir mutfağınız varsa oranın şefi sizsiniz! ve iyi bir şef; Bir Bilim adamı gibi düşünmeli, Bir muhasebeci gibi düzenli olmalı, Bir artist gibi tabaklar hazırlamalı ve büyükannelerimiz gibi lezzetli yemekler pişirmelidir.

Horebica Ekibi; Mutfak sektöründe gerçekleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, yemek yapmaktan mutlu olan insanlar için ilgi çekici içerikler hazırlamayı, temel mutfak aletlerinden hayatımızı kolaylaştıracak yeni ürünleri platforma dahil etmeyi, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 12 farklı ülkede yürüttüğü reklam çalışmaları ile dünyanın en iyi markalarını tek bir dijital platform altında sunmayı amaç edinerek ülkemizin bu alandaki en iyi dijital platform olması için sürekli olarak geliştirilerek, kusursuz bir web deneyimi sunmak için çalışmaktadır.

Bireysel bir tüketicisiniz ve bir tencere, tava ya da porselen tabak setine mi ihtiyacınız var? veya bir Restaurant ya da bir Cafe sahibi misiniz? Horebica’da ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. EK olarak oteliniz ya da fabrikanız için endüstriyel mutfak ürünlerine ihtiyacınız olduğunda da Horebica endüstriyel mutfak ürünleri ile mutfakların her noktasında sizlerle.

Sadece porselen, cam ya da döküm ürünler değil farklı ihtiyaç ve tercihler doğrultusunda Paşabahçe, Bonna, Porland, Lava, Hisar, Pirge, Zicco, Kapp ve Empero gibi en tanınmış markalara ait binlerce farklı ürün yemek yapmaktan zevk duyan insanlar için Türkiye’nin en iyi mutfak sitesi Horebica’da