Bonna Porselen

776 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Bonna Premium Porselen Hakkında

Otel, restoran, cafe (HoReCa) sektörüne çözümler sunmak amacıyla Kar Porselen tarafından kuruldu. Bonna marka porselen ürünler bugün, Bilecik ve Kocaeli’nde üretilmeye devam ediyor.  Yıllık 30 milyon adet üretim ile Türkiye ve 6 kıtadaki 90’dan fazla ülkede sektör çözümlerine ortak olmaya devam ediyor.

Bonna Premium Porselen ve Kar Porselen’in Hikayesi

1983 yılında seramik atölyesi olarak başlayan Kar Porselen, yenilikçi tasarımları ile üretime başladı. Birçok tasarımı sektörde kabul görürken, ilham verici olmaya da devam etti. Ar-Ge çalışmaları ile uzun ömürlü ürünler üreterek bir adım öne geçti.

2014 yılında Bonna Premium Porselen markası doğdu. Markanın kuruluş vizyonu, yalnızca ülke sınırları içerisinde değil, aynı zamanda tüm dünyada da tanınan bir marka olmaktı. Geliştirilen özel formüller ile üretilen tabaklara sağlanan, ömür boyu kenar çıtlama garantisi markanın uluslararası alanda da tanınmasını hızlandırdı.

Bonna Premium Porselen Kalitesi

Uzun yılların tecrübesi, yenilikçi arayışlar ve Ar-Ge çalışmaları ile birlikte Bonna Porselen kalitesi bugünkü halini aldı.

Ödüllü Tasarım Porselenler

Bonna, özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekerken, yurtiçinde ve yurtdışında tasarım ödülleri kazandı.  Bonna Porselen Softline serisi ile “Desing Turkey” (2021), “German Design Awards” (2022) (Gold), “DNA Paris” (2021) de ödüller kazandı. Bonna East serisi “German Design Awards” (2022)’de “Gold” derece ile ödül aldı.  WWF-Türkiye ile işbirliği yapılarak, geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak üretilen ve nesli tükenmekte olan hayvanlara dikkat çekme amacıyla tasarlanan Prints serisi ürünler German Design Awards” (2022)’de “Özen Mansiyon” ödülünü kazandı. Mood serisi “DNA Paris” (2021)’de Tasarım ödülü kazanırken, aynı yarışmada Gaia serisi ise onur ödülünü kazandı.bonna porselen prints

>

Sepetim