Tecrübeli ekibi ve hızlı çözümleri ile kısaca Horebica

Horebica, Günlük yemek hazırlama ve sunum ürünlerinden, bu alanda son derece uzmanlaşmış olan Chef’lerin mutfağını tamamlamak için; Dünyanın en iyi markalarına ait fonksiyonel ürünleri tek bir dijital platform üzerinden sizlere sunar. Mutfakta zaman geçirmekten keyif alıyor musunuz? Horebica; Türkiye ve dünyadan mutfak haberleri, ünlü şeflere ait yemek tarifleri, mutfak alanında yapılan mimari, sanat çalışmaları, yaşadığımız dünyayı daha güzel bir hale getirmek için bilinçli tüketim alışkanlığı ve mutfağa dair binlerce farklı konudaki içerik ile bir alışveriş platformundan çok daha fazlasına sunar. Unutmayın bir mutfağınız varsa oranın Chef’i sizsiniz! ve iyi bir şef; Bir Bilim adamı gibi düşünmeli, Bir Muhasebeci gibi düzenli olmalı, Bir Artist gibi tabaklar hazırlamalı ve Büyükannelerimiz gibi lezzetli yemekler pişirmelidir.

HOREBİCA

Horebica Dijital Pazarlama Ekibi; Mutfak sektöründe gerçekleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek yemek yapmaktan mutlu olan insanlar için ilgi çekici içerikler hazırlamayı, temel mutfak aletlerinden hayatımızı kolaylaştıracak yeni ürünleri platforma dahil etmeyi, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 12 farklı ülkede yürüttüğü reklam çalışmaları ile dünyanın en iyi markalarını tek bir isim altında sunmayı amaç edinerek ülkemizin bu alandaki en iyi dijital platform olması için sürekli olarak geliştirilerek, kusursuz bir web deneyimi sunmak için çalışmaktadır.

Kurumsal Bilgiler

Bireysel bir tüketicisiniz ve bir tencere, tava ya da tabak setine mi ihtiyacınız mı var? veya bir Restaurant ya da bir Cafe sahibi misiniz? Horebica’da ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Veya bunlar haricinde oteliniz ya da fabrikanız için endüstriyel mutfak ürünlerine mi ihtiyacınız var? Horebica endüstriyel mutfak ürünleri ile mutfaklarınızın her noktasında sizlerle.

Sadece porselen, cam ya da döküm ürünler değil farklı ihtiyaç ve tercihler doğrultusunda Paşabahçe, Bonna, Porland, Lava, Hisar, Pirge, Zicco, Kapp ve Empero gibi en tanınmış markalara ait binlerce farklı ürün yemek yapmaktan zevk duyan insanlar için Türkiye’nin en iyi mutfak sitesi Horebica’da

Sepetim