Nasıl İade Ederim

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları eksiksiz ve faturası ile birlikte öncelikle satis@horebica.com adresine bilgilendirme maili attıktan sonra ilgili prosedürleri takip ederek iade edebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz.

İade kargonuz bize ulaştığında ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme yaptığınız kredi veya banka kartına ödeme yaptığınız şekilde geri iade edilecektir. Bu sürecin ilerleme hızı 10 iş günü olup, tamamen bankanıza aittir. bankanız ile görüşerek ilgili iade sürecini takip edebilirsiniz.

Ürünlerle ilgili bilgi ve satış desteği almak, değişim/iade ile ilgili tüm sorularınız için 0850 304 2687 numaralı telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürünü bize göndermeden önce mail yoluyla hangi ürünü, ne sebeple iade etmek istediğinizi ve nasıl bir işlem talep ettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün lojistik operasyon merkezimize ulaşsa dahi herhangi bir işleme başlanamayacaktır.

İade ve Lojistik Adresi: Hoşnudiye Mahallesi Şahin Caddesi 78/A Ay Lounge Residence 26130 Horebica Tepebaşı/Eskişehir

Telefon: 0850 304 26 87

Email: satis@horebica.com