Sunum Ahşapları

Sunum Ahşapları

Horebica, 2015 yılında başladığı ahşap üretiminde, “ürün kalitesi, doğru fiyat politikası, ürün devamlılığı ve esnek üretim kabiliyeti” prensiplerini benimsemiştir.

Sahip olduğu CNC tezgahlar ve modern üretim tesisi sayesinde, ahşap sektöründe tasarım ve teknoloji adına yenilikler katarak ve her geçen gün üretim kapasitesini artırarak, müşterilerinin taleplerine daha da hızlı cevap vermektedir.

Geleneksel üretim teknikleri yerine, bilgisayar destekli tasarım ve üretim tekniklerini tercih ederek, üretim kalite ve standartlarını her zaman korumaktadır. Üretimde kullanılan hammadde kalitesi, profesyonel ekibi ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde, kısa süre içerisinde yurtiçi piyasada tüm bölgelere hizmet imkânı sunarken, 2017 yılı itibari ile Belçika, Almanya ve Fransa’ya ihracat yapmaya başlamıştır.

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden ve ürün gamını sürekli geliştirerek, müşterilerine daima özel tasarım, hızlı cevap, uygun fiyat ve güvenli servis imkânı sağlamaya devam edecektir.

Ahşap Çeşitlerimiz

Ahşap ürünlerimizde dört farklı ağaç seçeneğimiz mevcut. Hazır modellerimizin dışında, özel tasarım siparişleriniz için, kullanım alanınıza göre en uygun ahşabı seçerek üretime başlayabiliriz.

İroko Ağacı: Afrika kökenli bir ağaçtır. Sert yapısı ve koyu tonları ile ön plana çıkmaktadır. Uzun ömürlü iroko ağacı doğal yapısı nedeniyle, koruyucu kullanmadan, çürümeye, böceklere ve hastalıklara karşı oldukça dayanıklıdır. Kolayca kurur ve işlemden sonra kolay kolay deforme olmaz.

Kayın Ağacı: Ülkemizde de yetişen bu ağaç, sert yapısı nedeni ile birçok kullanım alanına sahiptir. 10’dan fazla ülkede yetişebilen bu ağaç, yetiştiği ülkenin adı ile anılır.Açık tonlarda olması ve sert yapısı tercih sebebidir.

Kontrplak: Kayın, kavak, egzotik ağaçlar, çam ve huş gibi ağaçların gövde kısımlarından özel makinelerle elde edilen levhaların soyulması, liflerin özel bir tutkalla birbirine dik hale getirilmesi ve levhalar halinde preslenmesi ile elde edilir.

Zeytin Ağacı: Zeytin ağacı ekolojik sistem için çok önemli bir ağaçtır. Seçici ve mütevazı bir ağaç türü olmayan zeytin, her alanda yetişebilir. Sert ve kuru hava koşullarına karşı çok dayanıklıdır. Bakımları kolaydır ve ilaç gerektirmezler. Masif tek parça zeytin ağacından üretilen ürünlerimiz dokuları ile öne çıkmakta.

 

Sunum Ahşapları
Sunum Ahşapları
Sunum Ahşapları
Sunum Ahşapları
Sunum Ahşapları

Zedi Kayın Ağacı Latte Sunum Ahşabı

Kaşık, latte bardağı ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 14,2cm x 21,4 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Oval Kayın Ağacı Latte Sunum Ahşabı

Kaşık, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 24 cm x 16 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Dikdörtgen Kayın Latte Sunum Ahşabı

Kaşık, latte bardağı ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 13 cm x 19 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Dalga Kayın Latte Sunum Ahşabı

Kaşık, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 16,5 cm x 25 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Sargı Kayın Latte Sunum Ahşabı

Kaşık, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 36,2 cm x 12,5 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kompakt Kayın Latte Sunum Ahşabı

Kaşık, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 19 cm x 13 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kare Kayın Latte Sunum Ahşabı

Kaşık, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 17 cm x 17 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Panda Kayın Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 22,3 cm x 17,2 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Oval Kayın Ağacı Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 25 cm x 16,5 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

kahve sunum ahşabı

Dikdörtgen Kayın Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 19,8 cm x 14 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Simetrik Kayın Ağacı Türk Kahvesi Sunumu

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 20 cm x 15 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Sargı Kayın Ağacı Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 28,8 cm x 14,1 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Yayvan Kayın Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 3 yivli yapısı sayesinde farklı boy fincanlarınız ile kullanabilirsiniz. 25 cm x 13 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kompakt Kayın Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 23,1 cm x 9 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kalp Kayın Ağacı Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Kahve yanı su bardağı, fincan ve draje kase yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 16,8 cm x 16,5 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Viski Sunum Ahşabı

Viski bardağı, çikolata lokumluk ve puro yuvaları mevcuttur. Kayın ağacından üretildi. 35 cm x 14,5 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Yuvarlak Ahşap Organizer

Yuvarlak ahşap organizer ile tuzluk, biberlik, kürdanlık ve peçeteliği tek bir ahşapta toplar.

Sunum Ahşapları

Dörtgen Ahşap Organizer

Yuvarlak ahşap organizer ile tuzluk, biberlik, kürdanlık ve peçeteliği tek bir ahşapta toplar.

Sunum Ahşapları

Küçük Oda Servis Seti

Kayın ağacından üretildi. Dört adet yuva mevcuttur. 36 cm x 19,5 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.​

Sunum Ahşapları

Ahşap Oda Servis Seti Orta Boy

Altı adet yuva mevcuttur. 34,5 cm x 30 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Uzun Oda Servis Ahşabı

Altı adet yuva mevcuttur. 49,5 cm x 19,5 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Büyük Oda Servis Ahşabı

Altı adet yuva mevcuttur. 49,5 cm x 29,5 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kare Tutacaklı Sos Taşıma Kabı

Ahşap sos taşıma kabı ile 4 adet 500 cc sosluğu tek seferde servis ederek organizasyonunuzu hızlı ve düzenli yapabilirsiniz. 17 cm x 17 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Uzun Tutacaklı Sos Taşıma Kabı

Ahşap sos taşıma kabı ile 3 adet 500 cc sosluğu tek seferde servis ederek organizasyonunuzu hızlı ve düzenli yapabilirsiniz. 18 cm x 7,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Dikdörtgen Uzun Tutacaklı Sos Taşıma Kabı

Ahşap sos taşıma kabı ile 3 adet 500 cc sosluğu tek seferde servis ederek organizasyonunuzu hızlı ve düzenli yapabilirsiniz. 22,5 cm x 8 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Dikdörtgen Uzun Tutacaklı Sos Taşıma Kabı

Ahşap büyük çok amaçlı sos taşıma kabı ile kullanmış olduğunuz sosları ebat bağımsız tek seferde servisini yaparak organizasyonunuzu hızlı ve düzenli yapabilirsiniz. 28 cm x 19 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Tekli Sosluk Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Bir adet sosluk yuvası mevcuttur. 8 cm x 8 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

SOSLUK AHŞABI

İkili Sosluk Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. İki adet sosluk yuvası mevcuttur. 20 cm x 8 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

sosluk tahtası

Üçlü Sosluk Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Üç adet sosluk yuvası mevcuttur. 30 cm x 8 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.​

SUNUM TAHTASI

Dörtlü Sosluk Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Dört adet sosluk yuvası mevcuttur. 40 cm x 8 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

SOLSUK TAHTASI

Beşli Sosluk Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Beş adet sosluk yuvası mevcuttur. 50 cm x 8 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Kalp Çerezlik

Kayın ağacından üretildi. İki parçalıdır. 33 cm x 27 cm ebatlarında, 18mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Yuvarlak Pizza Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. 27,5 cm çapında, 25 mm kalınlığındadır.

pizza tahtası

Kayın Ağacı Yuvarlak Pizza Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. 27,5 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Yuvarlak Kulaklı Pizza Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. 30 cm çapında, 25 mm kalınlığındadır.

pizza tahtası

Kayın Yuvarlak Saplı Pizza Sunum Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. 30 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Yuvarlak Saplı Pizza Sunum Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. 25 cm çapında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Pizza Sunum 22 cm Saplı

Kontrplak malzemeden üretildi. 22 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Pizza Sunum 24 cm Saplı

Kontrplak malzemeden üretildi. 24 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Pizza Sunum 26 cm Saplı

Kontrplak malzemeden üretildi. 26 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Pizza Sunum 28 cm Saplı

Kontrplak malzemeden üretildi. 28 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Pizza Sunum 30 cm Saplı

Kontrplak malzemeden üretildi. 30 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Pizza Sunum 32 cm Saplı

Kontrplak malzemeden üretildi. 32 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Pizza Sunum 34 cm Saplı

Kontrplak malzemeden üretildi. 34 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontraplak Pizza Sunum 22 cm Yuvarlak

Kontrplak malzemeden üretildi. 22 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontraplak Pizza Sunum 24 cm Yuvarlak

Kontrplak malzemeden üretildi. 24 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontraplak Pizza Sunum 26 cm Yuvarlak

Kontrplak malzemeden üretildi. 26 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontraplak Pizza Sunum 28 cm Yuvarlak

Kontrplak malzemeden üretildi. 28 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontraplak Pizza Sunum 30 cm Yuvarlak

Kontrplak malzemeden üretildi. 30 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontraplak Pizza Sunum 32 cm Yuvarlak

Kontrplak malzemeden üretildi. 32 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

pizza sunum tahtası

Kontraplak Pizza Sunum 32 cm Yuvarlak

Kontrplak malzemeden üretildi. 34 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Tek Çıtalı Büyük Kasa

Kontrplak malzemeden üretildi. 35 cm X 23 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Tek Çıtalı Orta Kasa

Kontrplak malzemeden üretildi. 30 cm X 19,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Tek Çıtalı Küçük Kasa

Kontrplak malzemeden üretildi. 22 cm X 14,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Çift Çıtalı Büyük Kasa

Kontrplak malzemeden üretildi. 35 cm X 23,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Çift Çıtalı Orta Kasa

Kontrplak malzemeden üretildi. 30 cm X 19,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kontrplak Çift Çıtalı Küçük Kasa

Kontrplak malzemeden üretildi. 22 cm X 14,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Tek Çıtalı Büyük Kasa

Kayın ağacından üretildi. 35 cm X 23,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Tek Çıtalı Orta Kasa

Kayın ağacından üretildi. 30 cm X 19,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Tek Çıtalı Küçük Kasa

Kayın ağacından üretildi. 22 cm X 14,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Çift Çıtalı Büyük Kasa

Kayın ağacından üretildi. 35 cm X 23,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Çift Çıtalı Orta Kasa

Kayın ağacından üretildi. 30 cm X 19,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Çift Çıtalı Küçük Kasa

Kayın ağacından üretildi. 22 cm X 14,5 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Steak Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 23 cm x 35 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Steak Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. İki adet adet sosluk yuvası mevcuttur. 23 cm x 35 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Oval Kenarlı Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 46 cm x 26 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

yuvarlak steak sunum tahtası

İroko Ağacı Yuvarlak Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 29 cm çapında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Boynuzlu Steak Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 38 cm x 27 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı But Desen Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. 42 cm x 18 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

steak sunum tahtası

İroko Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 36 cm x 15 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 40 cm x 25 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Büyük Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 45 cm x 30 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Büyük But Desen Steak Ahşabı

İroko ağacından üretildi.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Büyük Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 45 cm x 30 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Sosluklu Steak Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları ile 2 adet sosluk yuvası mevcuttur. 35 cm x 25 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Oval Kenarlı Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 46 cm x 26 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

yuvarlak steak sunum tahtası

İroko Ağacı Yuvarlak Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 29 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Ağacı Boynuzlu Steak Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 38 cm x 27 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

but formlu sunum tahtası

İroko Ağacı But Desen Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. 42 cm x 18 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

steak sunum tahtası

İroko Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 36 cm x 15 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

İroko Steak Sunum Ahşabı

İroko ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 40 cm x 25 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

steak et sunum tahtası

Kayın Steak Sunum Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 30 cm x 20 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Steak Sunum Ahşabı Kayın Ağacı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 35 cm x 25 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Yuvarlak Pizza Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 27,5 cm çapında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Steak Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 27,5 cm X 27,5 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Sunum Ahşabı Steak

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 36 cm X 15 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Kürek Sunum Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 60 cm X 16 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Saplı Geniş Sunum

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 50 cm X 24 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Saplı Uzun Sunum

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 61 cm X 19 cm ebatlarındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Baklava Desenli Sunum Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Karo biçimli, içi oyuk şekildedir.. 35 cm X 25 cm ebatlarında, 25 mm kalınlığındadır.

steak et sunum tahtası

Steak Sunum Ahşabı Kayın Ağacı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 30 cm X 20 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Steak Ahşabı Kayın Ağacı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 35 cm X 25 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

pizza tahtası

Kayın Ağacı Yuvarlak Pizza Ahşap

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 27,5 cm çapında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Steak Ahşap

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 27,5 cm X 27,5 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Sunum Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 36 cm X 15 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

KAYIN AĞACI KÜREK SUNUM TAHTASI

Kayın Ağacı Kürek Sunum Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 60 cm X 16 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Saplı Geniş Sunum

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 50 cm X 24 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

KAYIN AĞACI SUNUM TAHTASI

Kayın Ağacı Saplı Uzun Sunum

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 61 cm X 19 cm ebatlarında, 18 mm kalınlığındadır.

Sunum Ahşapları

Kayın Ağacı Ayaklı Steak Ahşabı

Kayın ağacından üretildi. Et ürünlerinin servisini kolaylaştırmak için yağ kanalları mevcuttur. 30 cm X 20 cm ebatlarında ve ayaklıdır.

Sepetim