Horebica Sargı Kayın Ağacı Türk Kahvesi Sunum Ahşabı

Uygunluk: Sadece 2 adet kaldı

Ürün Açıklaması

Horebica ahşap kahve sunumu, hayat kahveyle güzeldir diyenlere hoş bir sunum seçeneğidir. Özel tasarımı ve doğal formuyla sunumlarınıza benzersiz bir dokunuş katar. Doğal kayın ahşaptan üretildiği için her ürün kendine has doku ve renklere sahiptir. Ürünler arasında renk ve desen farklılığı olabilir. Horebica ahşap ürünleri %100 doğal, endüstriyel alan için yetiştirilen ağaçlardan üretilmiş olup, kesinlikle vernik veya koruyucu kimyasal içermemektedir.

Ahşap ürünlerinizi, aşağıdaki bakım talimatına uygun şekilde kullandığınızdan emin olun;

Her kullanımdan sonra ılık su ve sabun ile siliniz, sonrasında ahşap ürününüzün kendi kendisine kurumasına izin vermeden, kuru bez yardımı ile kurulayınız.

Ahşap ürünlerinizi KESİNLİKLE bulaşık makinesinde yıkamayınız ve suda bekletmeyiniz!

Ahşap ürünlerinizin sterilizasyonunda sirke-su karışımı kullanabilirsiniz.

Ahşap ürününüzü korumak ve yüzeyinde oluşabilecek çatlakları engellemek için, haftada en az 1 kere gıda sınıfı mineral bir yağ sürün. (Zeytinyağı tavsiyemizdir.)

Etkili bir uygulama için ahşabın tüm yüzeylerini yağladığınızdan emin olun ve 2-3 saat ahşabın yağı çekmesine izin verin.

Ahşap ürününüzü kullanmadığınız zamanlarda, yoğun nemli ortamlarda, ocak veya fırın üzerinde bekletmeyin. Aksi takdirde ahşap ürününüzün kurumasına ve çatlamasına neden olabilirsiniz.

En: 14,10 cm Boy: 28,80 cm Kalınlık: 1,8 cm

Stok kodu: HRB CS 345 Kategoriler: , ,

 169,97
Ücretsiz Kargo

Uygunluk: Sadece 2 adet kaldı

Adet
  Marka

  Barkod

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “Horebica Sargı Kayın Ağacı Türk Kahvesi Sunum Ahşabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun
  Sepetim